Verification: f6438cb0ee3088bb

ArtLand – art that warms the soul

השקת פלטפורמת ART&CRAFT LAND

השקת פלטפורמת ART&CRAFT LAND

בעקבות הקורונה רוב האומנים נאלצים להתמודד עם מציאות חדשה וקשה ורובם מוותרים על החלום לטובת פרנסה גם בתחומים אחרים.

דוברינקה פרנובה מבולגריה, המתמחה בפרויקטים אומנותיים החליטה לייצר פלטפורמה  דיגיטלית תחת השם ART&CRAFT LAND לאומנים בישראל או בעצם אומניות – נשים. הפלטפורמה היא כזו  שבה יוכלו לשתף את העבודות שלהם, לפגוש מתעניינים ביצירות, להחליף רשמים ועוד. הפלטפורמה הייחודית מעניקה מעטפת תומכת לאומנים, המתקבצים תחתה ובקרוב  גם תתקיים תערוכה ייחודית.

עשרות אומנים כבר הצטרפו לפלטפורמה בתחום ציור, פיסול, עיצוב ועוד.

דוברינקה פרנובה מאמינה שהנשים הן הבסיס של הבית , של המשפחה, הם אילו שדואגות לילדים ולהן קשה יותר לבנות קריירה מכאן שהחליטה לייצור פרויקט שיסייע לאומניות  לקדם את עצמן באינטרנט, ברחבי העולם. הפלטפורמה מחוברת לשווקים המקוונים הגדולים ביותר ומציעים גם מידע בתחומי השיווק והאמנות. נוצרה כאן חברה חמה המחוברת לרשתות החברתיות על מנת לסייע עם מידע ותמיכה, פגישות חיות ועוד.

כרגע האתר פועל  כפיילוט וכל הזמן מוזנת לשם עוד ועוד אינפורמציה, מכאן שעושים שימוש בפלטפורמת ההדסטארט לקמפיין מימון ההמונים, כדי לקדם את הפלטפורמה ם ברחבי עולם.

הקהילה של הפרויקט  משתפת פעולה עם  מארגני אירועים וחברות תוכנה רבות. האירועים הקרובים יאפשרו ללמד אומנים מה הן ההזדמנויות החדשות הנקרות בדרכם, כמו שוק האמנות הדיגיטלית ה-NFT.

 יחד עם חברת התוכנה ניפטי סיטי ואלה רוזנברג , רוצים להציע לאספנים וחובבי אמנות ישראלית , פורמט חדש לגמרי של תערוכה. במהלך התערוכה ניתן יהיה  לא רק לרכוש יצירות אמנות מקוריות אלא גם את ה-NFT.

בין האמנים הנוטלים חלק בפרויקט ART&CRAFTLAND:

לריסה הודוס

אלונה שפנדיק

יוליה בוגדנובסקאיה

ג’ני לבדב

ג’ני לבדב- מאיירת ואמנית רב תחומית מציירת על בד ודיגיטלי. בוגרת מחלקה לאמנות רב תחומית בשנקר. לאחרונה סיימה לאייר ספר ילדים, מתמחה גם בעבודות ציור דיגיטלי לגלויות, הדפסים. בתחום האמנות עוסקת באמנות קונספטואלית בנושאי ה”אין” והריק הקיים.

יוליה דבגני

 

יעקבו חיים סוערים מאוד ושריפת הסטודיו היא סבלה מדכאון והפסיקה עם האמנות. מלאך דמיוני ששבה את ליבה , הצית בה מחדש את הרעב האינסופי לאמנות ביחד עם גילוי השמאניזם, הטנטרה והמוזיקה.
אחרי שש שנים של עצירה היא חזרה לצייר מלאכים , אשר מלווים אותה לכל מקום וממלאים את חייה במשמעות. במקביל מרבה גם לצייר לטאות ענק.

אנה לסקין

בעלת המותג design by anna laskin- מעצבת בגדים ואקססוריז מטקסטיל ומלבד צמר מרינו, משי ובדים טבעיים. עובדת עם הליבוד הרטוב והיבש מצמר. כל הפריטים עשויים בעבודת יד ומכל פריט יש רק אחד. רוב העיצובים הינם ורסטיליים, אמיצים, ססגוניים ו” מטורפים”.
אנה מאמינה שאפשר להיות מסוגננת בכל גיל. את הבגדים שלה מדגמנות בעיקר אמה בת ה-74 ואחותה.

יאסיה רן צרבסקי

אמנית ציירת, מורה, נולדה למשפחה של אדריכלים וציירים. יש לה אהבה רבה לאסתטיקה. מאז ומעולם היא מציירת, הציור הוא חלק ממנה התחילה לצייר ציורים גרפיים בשחור- לבן, אחר כך חברה לצבע וכעת מצאה את הדרך לשלב בין השניים. יאסיה מרבה לצייר עיניים, עיניים שצופות לעולם המדהים שמסביבם או בתוכם.

אנדריי לב ארי

אומן רב תחומי (ציור, צילום, וידאו, אנימציה). בוגר בצלאל, כרגע עוסק באמנות שמיוצרת באמצעות בינה מלאכותית.
NFT- מוכר את יצירותיו בכמה פלטפורמות שלFOUNDATION, PORRTION) ART MIND).
הופיע בתערוכות רחוב, גלריות ובמוזיאון וירטואלי.

לריסה בונשאפט

אני אוהבת לצייר אנשים, אני מתאהבת בכל דמות שאני יוצרת. בעבודות מנסה לשלב צבעים עזים, ניגודיות , רעיון, מסתורין.
סגנונות העבודה שלה הם דיוקנאות פופ ארט המצוירים בצבעי אקריליק בהירים. הרעיון בציורים להראות את קווי הדמיון בין כל האנשים ולהראות שכל אחד מאיצתנו הוא חלק מפסיפס יפהפה של חלקים ייחודיים . כל אחד הינו רב פנים ומעניין. היא מציירת גם סדרה של ציורי שמן בשחור –לבן בסגנון אימפרסיוניסטי, רואים פרטי בחורה, אך אי אפשר להבין מי היא- אלגוריה לכל הפעילות ברשתות החברתיות , שם הפנים אינם גלויים באמת.

Tagged , ,